Vizionárske myšlienky

"Naše telá sú ako záhrady, ktoré ošetruje naša vôľa - záhradník. Tá rozhoduje o tom, čo z nich vyrastie." W. Shakespeare

Vizionárske myšlienky

Čo nás inšpiruje

  • Krásne veci, ktoré potešia naše oči, robia svet estetickejším a robia nám radosť.
  • Nové, udržateľné koncepty, ktoré každý deň prispievajú k tomu, že na našej planéte stojí za to žiť.
  • Bio, vegánska kozmetika, ktorá spája to najlepšie z prírody.
  • Prírodná, účinná starostlivosť, ktorá rozmaznáva našu pokožku a vlasy bez toho, aby poškodzovala naše telo alebo životné prostredie.
  • Netradičné spôsoby, ako vytvoriť niečo originálne.

Meet the Makers

Meet the Makers

Keď Nicole a Lisa dajú hlavy dokopy, vznikne idealistická, inovatívna bio kozmetika. Tieto dve to ukázali už pri značke PURE SKIN FOOD. Zatiaľ čo Nicole vypracúva receptúry produktov do najmenších detailov, Lisa pracuje na celkovom trvalo udržateľnom koncepte. To, čo spolu vytvárajú, zodpovedá ich vlastným vysokým štandardom. Oni dve sa neuspokoja s málom a rovnako by ste nemali ani vy.

The Creative Minds

Alice & Carina čerpajú z dlhoročných skúseností v oblasti prírodnej kozmetiky. Presne vedia, čo je dôležité a čo poteší nadšencov bio kozmetiky. Mersiha je zodpovedná za úžasný dizajn. Nápady tímu pôsobivo pretavila do expresívnych obrazov a očarila nás zmyslom pre detail.

Za nádherný výtvarný a grafický dizajn produktov vďačíme kreatívnej práci grafickej dizajnérky Sabriny a maliarky a tetovačky Caroly z kreatívneho štúdia decasa. S veľkým nadšením a citom pre farbu a tvar sa vďaka nim každý výrobok stal majstrovským dielom.