Tipy a triky pre väčší objem

Bez ohľadu na to, či máte prirodzene riedke a jemné vlasy, alebo je to spôsobené vlhkým jesenným počasím, pomocou niekoľkých jednoduchých krokov a správnych produktov môžete vyťažiť maximum pre dokonalý účes!

Šampón a kondicionér – menej je niekedy viac

Najprv sa uistite, že používate správne produkty pre váš typ vlasov alebo pokožku hlavy. Špeciálne šampóny na objem, ako je náš Bio šampón na extra objem s chilli a červeným pomarančom, dodávajú vlasom plnosť vďaka obsahu účinných zložiek. Pre väčší objem do šampónu pridávame napríklad biely íl. Rovnako aj chilli má vitalizujúci účinok na pokožku hlavy a pomáha jej absorbovať živiny. To dlhodobo posilňuje vlasy a pokožku hlavy a podporuje rast vlasov.

Pri použití kondicionéru na jemné vlasy by ste mali byť opatrní: do dlane aplikujte len malé množstvo a naneste ho len po dĺžke vlasov - práve tam je potrebná intenzívna starostlivosť.

Siahnite po niekoľkých účinných prípravkoch a nepoužívajte príliš veľa výrobkov naraz alebo za sebou, pretože aj to môže spôsobiť, že vaše vlasy vyzerajú ako bez života.

Naše tipy pre väčší objem

  1. Fénovanie: vlasy sušte radšej pri nízkej teplote ako horúcim vzduchom, lepšie tak udržia svoj objem.
  2. Sušenie na vzduchu: napoly vyfénovať – napoly nechať voľne vyschnúť alebo dokonca nechať úplne vyschnúť na vzduchu, to nielenže pomôže získať väčší objem, ale je to aj zdravšie pre vaše vlasy a pokožku hlavy!
  3. Bezoplachový kondicionér a laky na vlasy si vždy najskôr nastriekajte do rúk a potom ich naneste do vlasov, namiesto toho, aby ste ich striekali priamo do vlasov.
  4. Po umytí a vysušení vlasov opäť potraste hlavou a vlasy už neprečesávajte.
  5. Ak sa vám ešte nechce umývať vlasy, osviežiť ich môže aj suchý šampón – najlepšie v práškovej forme.
  6. Pri vysokej vlhkosti vlasy opäť rýchlo stratia objem, ani čiapky a cyklistické prilby tomu bohužiaľ neprospievajú - praktický sprej na cesty váš účes rýchlo osvieži!

Náš Dream Team pre maximálny objem

Náš obľúbený Bio šampón na rast vlasov s cesnakom a kofeínom - sofistikovaný komplex účinných látok posilňuje vlasové korienky a vlasy. Doprajte svojmu účesu viac plnosti!

Čerešničkou na torte je náš obľúbený Bio lak na vlasy s morskou soľou. Vyvinuli sme ho, pretože nám chýba more a pocit slanej vody vo vlasoch. Praktický sprej s pravou morskou soľou dodáva vlasom textúru a robí ich drsnejšími. Pre lepší styling a objem!

Nastriekajte trochu do pramienkov alebo do rúk a rovnomerne rozotrite. Pre lepší efekt nechajte vlasy uschnúť na vzduchu. Vezmite si lak na vlasy aj so sebou pre rýchle osvieženie na cestách!

Postupujte podľa našich tipov, používajte naše produkty a užívajte si maximálny objem a plnosť vášho účesu!

Odporúčame